photo_2017-12-23_10-09-13

همانطور که روزها کوتاه تر می شوند،

درجه حرارت کاهش می یابد و هوا خشک تر می شود و پوست شما ممکن است رطوبت با ارزش خود را از دست بدهد. پاییز زمان گذار است و انتخاب بهترین راهکارهای مراقبت از پوست در پاییز، آسیب های تابستانی را برطرف کرده و پوست را برای زمستان آماده خواهد کرد.

خورشید،

کلر و آب شور ممکن است آسیب هایی بر پوست شما در طول تابستان وارد کند، بنابراین فصل پاییز زمان سفت شدن پوست و مرطوب شدن آن است. این نکات توصیه شده برای مراقبت از پوست سالم و شگفت انگیز را دنبال کنید:

صابون را دور بیندازید.

اسکراب صابون های معطر ممکن است بعد از یک روز نیز احساس شود اما آنها باید کنار گذاشته شوند چون پوست شما را خشک می کنند. هنگامی که پوست شما دچار افتادگی می شود، از پاک کننده های آبرسان غیر صابونی استفاده کنید. وقت آن رسیده است که ژل ها دور انداخته شده و شوینده های کرمی بدن را بیرون بیاورید.

پوست را با اسکراب بر پایه روغن تمیز کنید.

آفتاب تابستان و کلر ممکن است پوست شما را خشک و پوسته پوسته کند. فصل جدید را با یک جلسه لایه برداری کامل پوست آغاز کنید. اسکراب های روغنی، شگفت انگیز هستند زیرا آنها باعث آبرسانی به پوست می شوند.

لوسیون

را با کرم ها تعویض کنید. همان طور که هوا خشک تر می شود، پوست شما نیاز به مرطوب کننده های ضخیم تر دارد. کرم ها، سد چربی قوی تری را فراهم می کنند که به این معنی است که زیان کاهش آب از لایه بیرونی پوست را کاهش می دهند و در عین حال باعث آبرسانی به این لایه از پوست می شوند.

از لب های خود محافظت کنید.

از مرطوب کننده ها برای جلوگیری از خشک شدن، ترک خوردگی لب ها در زمستان استفاده کنید. برای بهترین نتایج، از مرطوب کننده های غیر روغنی استفاده کنید.

کرم دست تهیه کنید.

دست ها اغلب در پاییز و زمستان خشک و ترک خورده می شوند. یک اونس پیشگیری واقعا ارزش یک پوند درمان دارد. دستان خود را برای اطمینان از نرمی و راحتی در طول زمستان طولانی مرطوب نگه دارید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *